Londýn

Vše o Londýně - zajímavosti, památky, doprava a mnoho dalšího.

Doprava do Londýna a zpět

Já osobně jsem využila služeb GTS international. Cesta tam trvala celkem okolo 22 hodin. Řidiči byli vcelku milí a jednou v průběhu cesty tam a jednou v průbehu cesty zpět se zeptali, co si dáme k pití. Na zpáteční cestě nás vezli řidiči, kteří ani jeden neuměli anglicky (kromě číslovek). Proto pro ně bylo vělice obtížné domluvit se na hranicích a cestu zpět to zdrželo.

K tomu, abychom se dostali do Anglie, náš autobus cestoval i pomocí trajektu. Nalodili jsme se v Calais a vylodili :-) v Doveru. Celá cesta trajektem trvá přibližně hodinu a půl. Na trajektu je k dispozici vždy velký obchod, jak s potravinami, tak především s velice výhodnou kosmetikou za velice výhodné ceny. Ceny parfémů jsou přibližně o 50% nižší než v ČR.

Pokud mohu doporučit, dle jiných cestujících - doporučuji cetovat s agenturou Student Agency. Autobusy jsou pohodlnější a řidiči profesionální.

Pokud máte jakoukoli zkušenost či radu s cestováním do Londýna, prosím, připište ji do diskuze.    

 
Chcete se přidat a podělit se s námi o vaše zážitky a zkušenosti z Londýna? Není nic jednoduššího :-). Vaše příspěvky jsou vítány :-).